Chciałbyś zarządzać swoim przedsiębiorstwem z domu? — z nami masz taką możliwość!

Oferujemy Ci profesjonalny oraz stały monitoring pojazdów gps, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bieżących informacji o Twojej flocie samochodów. Prowadzimy doświadczoną działalność zajmującą się tworzeniem oraz instalacją systemów monitorowania pojazdów oraz wszystkich związanych z nimi urządzeń.

Naszą firmę prowadzimy z pasja oraz zaangażowaniem, natomiast pracowników darzymy pełnym zaufaniem podczas podejmowania wszelkich decyzji oraz wykonywania zleceń. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie, gdyż z doświadczenia wiemy, że wszyscy klienci mają inne potrzeby.

Nasze usługi świadczymy na obszarze województw między innymi: warmińsko – mazurskie| podlaskie| kujawsko – pomorskie| łódzkie| zachodnio – pomorskie| wielkopolskie| Nasza działalność nie opiera się jedynie na sprzedaży produktów takich jak nadajnik gps do samochodu czy tworzenie specjalistycznych systemów lokalizacji pojazdów, a również pomagamy oraz wprowadzamy Państwa we wszystkie elementy i cały program informatyczny lokalizacji pojazdów.

Zamów cały pakiet naszych usług, a otrzymasz rewelacyjny rabat

Przy pomocy monitoringu gps możesz również pobierać dane dotyczące zużycia paliwa, stylu jazdy Twoich kierowców, szybkości jazdy oraz generowania wszelkich statystyk i raportów. System monitorowania pojazdów oparty jest na danych pobieranych z satelity, która lokalizuje nadajniki gps do samochodu i przesyła informacje na specjalnie stworzona aplikację, która umożliwia Ci odczyt informacji na Twoim urządzeniu — jedyne co potrzebujesz to dostęp do Internetu.

monitoring i przeprowadzki toru Nasz niezastąpiony specjalista pomoże oraz doradzi Państwu sprawnie przejść przez wszystkie dodatki systemu monitorowania pojazdów — nie interesuje nas liczba sprzedaży, a efekt i zadowolenie obsłużonych klientów. Nowoczesny system lokalizacji pojazdów, który stworzyli nasi specjaliści, jest obowiązkowym urządzeniem, które pomoże Ci śledzić pojazdy na obszarze całej Europy, a nawet całego świata przy pomocy satelity.

Lokalizator gps, który zamontowany jest w pojazdach pozwoli zarządzać Tobie flotą nawet wielu pojazdów z dowolnego miejsca na ziemi — obraz przesyłany na twoje urządzenie jest zawsze bieżący, także możesz spokojnie sprawdzać gdzie w danym momencie znajdują się twoje pojazdy.