Nasza działalność nie opiera się jedynie na sprzedaży produktów takich jak nadajnik gps do samochodu czy tworzenie specjalistycznych systemów lokalizacji pojazdów, a również pomagamy oraz wprowadzamy Państwa we wszystkie elementy i cały program informatyczny lokalizacji pojazdów.

Nasz niezastąpiony specjalista pomoże oraz doradzi Państwu sprawnie przejść przez wszystkie dodatki systemu monitorowania pojazdów — nie interesuje nas liczba sprzedaży, a efekt i zadowolenie obsłużonych klientów.

Nowoczesny system lokalizacji pojazdów, który stworzyli nasi specjaliści, jest obowiązkowym urządzeniem, które pomoże Ci śledzić pojazdy na obszarze całej Europy, a nawet całego świata przy pomocy satelity.

Lokalizator gps, który zamontowany jest w pojazdach pozwoli zarządzać Tobie flotą nawet wielu pojazdów z dowolnego miejsca na ziemi — obraz przesyłany na twoje urządzenie jest zawsze bieżący, także możesz spokojnie sprawdzać gdzie w danym momencie znajdują się twoje pojazdy.

Zamów cały pakiet naszych usług, a otrzymasz rewelacyjny rabat

Kontakt z naszym pracownikiem jest możliwy poprzez telefon, mail oraz formularz internetowy dostępny na stronie naszego przedsiębiorstwa

monitoring i przeprowadzki toru Przy pomocy monitoringu gps możesz również pobierać dane dotyczące zużycia paliwa, stylu jazdy Twoich kierowców, szybkości jazdy oraz generowania wszelkich statystyk i raportów. Z usług lokalizacyjnych korzysta między innymi firma www.przeprowadzki-achilles.pl

System monitorowania pojazdów oparty jest na danych pobieranych z satelity, która lokalizuje nadajniki gps do samochodu i przesyła informacje na specjalnie stworzona aplikację, która umożliwia Ci odczyt informacji na Twoim urządzeniu — jedyne co potrzebujesz to dostęp do Internetu.