Śledzenie pojazdów z naszym systemem, ułatwi Ci pracę oraz zredukuje koszty

Przy pomocy nadajnika gps jak również odbiornika z naszą aplikacją systemową, obserwacja oraz lokalizacja floty pojazdów nigdy nie była tak prosta. Mogą Państwo w każdej chwili wejść w aplikację na telefonie czy tablecie i obserwować aktualne położenie poszczególnych samochodów na mapie.

Nadajnik gps do samochodu jest niewielkim urządzeniem, które montuje się we pojazdach, w miejscach niewidocznych gołym okiem dla zwykłego przechodnia, dlatego nie jest narażony na kradzież czy uszkodzenia. Instalacje lokalizatora gps montujemy dwoma metodami: jest to montaż w instalacji elektrycznej lub też montaż w komputerze pokładowym samochodu.

Monitoring floty przekazuje Państwu aktualne miejsce położenia samochodu jak również dane o długości trasy, stylu jazdy kierowcy, o prędkości, informuje kierowcę o zbliżającym się przeglądzie, o przekroczeniach dozwolonej prędkości, o znakach drogowych czy o ewentualnych usterkach samochodu.

Lokalizacja GPS

Nasz system monitorowania pojazdów jest tak dokładny, że informuje o położeniu danego pojazdu z dokładnością nawet do jednego metra — w takim wypadku znalezienie pojazdu to nic trudnego. Stuprocentowa kontrola i monitoring floty pojazdów — nasz system lokalizacji pojazdów może Tobie to zapewnić

monitoring i przeprowadzki toru Monitoring pojazdów gps z naszą aplikacją ułatwi Tobie kontrolę nad przedsiębiorstwem, a szereg rozmaitych funkcji oraz powiadomień dodatkowo uprości Ci pracę. Aplikacja niezwłocznie informuje o wszelkich zmianach trasy przez kierowców, o niezapowiedzianych pracach na drogach, które utrudniają ruch na drodze, o przekroczeniach prędkości przez kierowców — wszystkie informacje tego typu dostępne są w aplikacji w powiadomieniach bądź na specjalne życzenie klienta alerty przychodzą poprzez mail czy sms. Sprawdź jak lokalizacja gps wpłynie pozytywnie na zmniejszenie kosztów i u Ciebie w firmie.