Monitoring samochodu za pomocą GPS

Boisz się o swój samochód? Pożyczasz często innym osobom do których nie masz zaufania? Zainstaluj lokalizator gps do samochodu który zabezpieczy zarówno Twój samochód przed kradzieżą jak i da Ci spokój poprzez możliwość kontroli jego pozycji za pomocą systemu korzystającego z satelig GPS. Jednym z najlepszych dostępnych w Polsce rozwiązań jest montaż lokalizatora oferowanego przez firmę ASNET. Profesjonalne i niezawodne systemy przekazują Państwu informacje odnośnie położenia samochodu, zużycia paliwa, prędkości poruszania się oraz wielu innych pomocnych w analizach statystyk dzięki którym firmy posiadające wiekszei lości pojazdów mogą liczyć na ogromne zyski z potencjalnych oszczędności.

Lokalizacja pojazdów Warszawa

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! System monitorowania pojazdów stworzony przez naszych programistów jest szczególowy a zarazem prosty w obsłudze. Za pomocą dołączonego do zestawu nadajnika gps do samochodu, mają Państwo mozliwość śledzenia nawet kilku pojazdów jednocześnie z dokładnością do 1 m. Dodatkowo przejżysta i czytelna grafika map, umożliwia szybkie zweryfikowanie miejsca położenia pojazdu.

Monitoring floty pozwala odnotować wszelkie nadużycia kierowców, które zamieszczane są analizach i raportach. Dodatkowo mogą zażyczyć sobie Państwo funkcję alarmu informującego o ewentualnych nadużyciach, za pomocą której zostanie wysłany sms z, informacją na podany wczesniej numer. Oferowana przez nas lokalizacja pojazdów oferowana jest w takich miastach jak Warszawa Radom oraz okolicach - województwie mazowieckim.

Waraszawkie systemy lokalizacji

monitoring i przeprowadzki toru Za pomocą systemu lokalizacji pojazdów w telefonie, możesz w każdym momencie oraz z dowolnego miejsca analizować trasy swojej floty pojazdów oraz wydawać rozporządzenia czy zapobiegać w przypadku nieoczekiwanych korków, kolizji bądź zmian trasy. Nie jesteś pewny jakie wybrać urządzenie, zadzoń do nas służymy poradą Kontakt z naszym ekspertem odbywa się również poprzez czat internetowy, umieszczony na naszej stronie firmowej. Więcej informacji oraz opinie jak lokalizacja pojazdów wpływa na codzienne fukncjowanie znajdzicie w linku w artykule.